Do Now: Grade 6 : Number 26
Josh bought 9 pounds of fish. He saved $8.37 by using a coupon. How much did he save per POUND? (Write your answer in decimal form)
Math is Awesome
Type your answer in the box below
Numbers only:
(No Label needed)
Comments
Post a Comment