Do Now: Grade 7 : Number 12

Middle School Math: Steve Badro Do Now # 12

Solve the problem

Phyllis bought 18 rolls of paper towels for $15.30. What was the unit cost of the paper towels?

Math is Awesome

Type your answer in the box below
Numbers only:
(Label)
-----

Comments